459556-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Ochranná stání na Labské vodní cestě – Lokalita Kostomlátky, zhotovitel stavby – OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchranná stání na Labské vodní cestě – Lokalita Kostomlátky, zhotovitel stavby – OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je provedení stavebních prací dle této zadávací dokumentace a jejích příloh v rámci realizace projektu „Ochranná stání na Labské vodní cestě“, lokalita Kostomlátky. Předmět plnění této části veřejné zakázky zahrnuje provedení následujících děl: SO 01 Ochranná stání SO 01.1 Ochranné stání SO 01.2 Přístupová lávka SO 01.3 Základové břehové bloky SO 01.4 Plavební značení SO 01.5 Bourací práce SO 02 Přístupová cesta SO 02.1 Zpevněná plocha z MZK SO 02.2 Přeložení sloupu VO (dále jen „stavba“ nebo „dílo“), přičemž realizace tohoto díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213340 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Binnenschifffahrttransport
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/25/V00042300