See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zestaw do sekwencjonowania pojedynczych cząsteczek w czasie rzeczywistym
Beschreibung: Zestaw do sekwencjonowania pojedynczych cząsteczek w czasie rzeczywistym
Interne Kennung: DZP/PN/35/039/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ZESTAW DO SEKWENCJONOWANIA POJEDYNCZYCH CZĄSTECZEK W CZASIE RZECZYWISTYM”.
Beschreibung: „ZESTAW DO SEKWENCJONOWANIA POJEDYNCZYCH CZĄSTECZEK W CZASIE RZECZYWISTYM”.W skład zestawu wchodzi: 1) sekwenator długich odczytów, ze stacją do przygotowywania bibliotek, 2) system do automatycznej elektroforezy i selekcji fragmentów, 3) zestaw do fragmentacji DNA, 4) sonikator, 5) urządzenie do fragmentacji przez pipetowania.