459660-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Abwasserkanäle – Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji sanitarnej na osiedlu Marszowice - etap III – ul. Krzelowska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji sanitarnej na osiedlu Marszowice - etap III – ul. Krzelowska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kanalizacji sanitarnej na osiedlu Marszowice - etap III, tj.: Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Krzelowskiej o długości około 293 m i średnicy DN 200.
Interne KennungPN/0191/B/2026/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
LosLOT-0001