2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor Taalonderwijs Inburgeraars Gemeente Horst aan de Maas
Beschreibung: De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uit gaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd. De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar. Voor deze lange looptijd is gekozen om de ambities van de gemeente tezamen met een opdrachtnemer vorm te kunnen geven en een langdurige relatie met een opdrachtnemer aan te gaan.
Interne Kennung: 8964
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure Openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uitgaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd. De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar met drie keer een verlenging van 3 jaar. Voor deze lange looptijd is gekozen om de ambities van de gemeente tezamen met een opdrachtnemer vorm te kunnen geven en een langdurige relatie met een opdrachtnemer aan te gaan.
Interne Kennung: 1