See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broadcast Wireless Audio
Beschreibung: VRT wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop en integratie van broadcast wireless audio binnen zowel een broadcast- als kantooromgeving. Wireless audio bevat maar is niet gelimiteerd tot draadloze microfoons, draadloze in-ear monitoring systemen, antenne-infrastructuur, spectrumbeheer & frequentiecoördinatie, beheersoftware, (draadloze) randapparatuur, hardware en software alsook het leveren van professionele diensten voor het programmeren, ondersteunen en onderhouden van al deze materialen en systemen. VRT wil inzetten op een ecosysteem dat toekomstgerichtheid biedt en dat flexibel en schaalbaar is. Het toekomstige VRT gebouw zal gebruik maken van een volledig redundant SMPTE 2110 netwerk. Het nieuwe Broadcast Wireless audio-ecosysteem dient sterk te integreren met dat IP-netwerk. Het nieuwe Broadcast Wireless Audio-ecosysteem zal een centrale rol spelen in de productieomgeving van VRT, met toepassingen in regieruimtes, (radio)studio’s en mobiele producties. De specifieke eisen zullen meegedeeld worden in het bestek. De onderstaande informatie wordt enkel bekendgemaakt met de bedoeling om kandidaten toe te laten een juiste inschatting te maken om al dan niet een aanvraag tot deelneming in te dienen in het kader van deze overheidsopdracht. Deze informatie kan in het bestek verder verfijnd of aangepast worden. Deze overeenkomst kadert in een project van de verhuis naar een nieuw VRT-mediagebouw in 2027, waarbij het technisch uitwerken van alle mediaspecifieke ruimtes is gebundeld onder “Mediafaciliteiten”. Het mediaproductie-domein is binnen mediafaciliteiten verantwoordelijk voor de implementatie van de mediaproductiefaciliteiten en workflows in het nieuwe gebouw.
Interne Kennung: 2025/OO/635
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/OO/635 - 1
Beschreibung: Broadcast Wireless Audio
Interne Kennung: 1