2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal onderhoud Zoetermeer Zuid - Oost
Beschreibung: De Opdrachtgever wenst de wijze waarop de openbare ruimte wordt onderhouden met een integraal contract te beleggen. De huidige overeenkomsten voor het Integraal onderhoud van de wijken Rokkeveen en Oosterheem lopen per 1 maart 2027 af. Door middel van deze aanbesteding wenst de Opdrachtgever één contractant per perceel die vanaf dat moment het Integraal onderhoud uitvoert. 1
Interne Kennung: 2026-007526
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het aantal inschrijvingen is naar verwachting laag.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Rokkeveen: Integraal onderhoud Zoetermeer Zuid
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kent een initiële looptijd van 4 jaar, met een optie tot verlenging van eenmaal 4 jaar. De maximale looptijd van de Overeenkomst is daarmee 8 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Oosterheem: Integraal onderhoud Zoetermeer Oost
Beschreibung: De Opdrachtgever wenst de wijze waarop de openbare ruimte wordt onderhouden met een integraal contract te beleggen. De huidige overeenkomsten voor het Integraal onderhoud van de wijken Rokkeveen en Oosterheem lopen per 1 maart 2027 af. Door middel van deze aanbesteding wenst de Opdrachtgever één contractant per perceel die vanaf dat moment het Integraal onderhoud uitvoert.
Interne Kennung: 2