459765-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – Europese Aanbesteding WGA eigenrisicoverzekering Stichting Werkplaats Kindergemeenschap
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese Aanbesteding WGA eigenrisicoverzekering Stichting Werkplaats Kindergemeenschap
BeschreibungDe doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een WGA-Eigenrisicoverzekering Conventioneel voor de medewerkers van Stichting Werkplaats Kindergemeenschap kan worden aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelEuropese Aanbesteding WGA eigenrisicoverzekering Stichting Werkplaats Kindergemeenschap, één opdracht, 1 perceel
BeschreibungOpdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken. 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNa de initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van: - één keer met 3 jaar of; - één keer met 1 jaar of; - drie keer met 1 jaar. De maximale looptijd van de verzekering inclusief stilzwijgende verlengingen is zes (6) jaar.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: