459782-2026 - Wettbewerb
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Diplomaatide portaali ja menetluskeskkonna (VEIS) uue digilahenduse arendustööde tellimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diplomaatide portaali ja menetluskeskkonna (VEIS) uue digilahenduse arendustööde tellimine
Beschreibung: Riigihanke objektiks on uue digilahenduse „Diplomaatide portaal“ realiseerimise ning sellega seotud infosüsteemi VEIS "Välisriikide ja rahvusvaheliste organisatsioonide esinduste, rahvusvaheliste organisatsioonide ja rahvusvahelise kokkuleppega loodud institutsioonide ning nende isikkoosseisu andmekogu", arendus- ja tugiteenuse raames teostatavad detailanalüüsi-, programmeerimis-, arendus-, migratsiooni-, testimis-, projektijuhtimis-, tugi- ja dokumenteerimistööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312013-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000