2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van brandstoffen in bulk
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van brandstoffen in bulk. Levering van ca. 500.000 liter brandstof in bulk per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van ca. 500.000 liter brandstof in bulk per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van maximaal driemaal twee jaar.