459942-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytování datových komunikačních služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování datových komunikačních služeb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou datové telekomunikační služby spočívající v poskytování služeb datového propojení jednotlivých lokalit (poboček zadavatele) v České republice a 2 datových center zadavatele, popř. dalších objektů určených zadavatelem.
Interne KennungČP/47903/2026/NAK - 120240022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001