459947-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesivna dobava živil
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava živil
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih, ekoloških živil ter živil iz drugih shem kakovosti v obdobju od 1. 9. 2026 do 31. 8. 2028, v skladu s specifikacijami blaga in zahtevami naročnika, ki so del razpisne dokumentacije. Vrsta, opis in ocenjene količine posameznih artiklov so razvidni iz specifikacije ponudbenega predračuna in strokovnih zahtev naročnika. Ocenjene količine posameznih sklopov in artiklov so predvidene za obdobje 12 mesecev. Letne količine so okvirne in niso dokončne ter se prilagajajo dejanskim potrebam naročnika.
Interne Kennung: JN 1-6/2026-28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KRUH
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava kruha in pekovskih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja od ponedeljka do petka v jutranjem času med 6.00 in 6.30 na lokacijo naročnika, skladno z njegovimi potrebami.
Interne Kennung: 506325
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0002
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja od ponedeljka do petka v jutranjem času med 6.00 in 6.30 na lokacijo naročnika, skladno s terminskim planom naročnika.
Interne Kennung: 506326
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja od ponedeljka do petka v jutranjem času med 6.00 in 6.30 na lokacijo naročnika, skladno z naročnikovimi potrebami.
Interne Kennung: 506327
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava sveže zelenjave in sadja za potrebe vrtca. Dobava se izvaja od ponedeljka do petka v jutranjem času med 6.00 in 6.30 na lokacijo naročnika, skladno s potrebami naročnika.
Interne Kennung: 506328
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0005
Titel: SUHO SADJE, STROČNICE IN OREŠČKI
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava suhega sadja, stročnic in oreščkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja enkrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506329
Los: LOT-0006
Titel: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava konzervirane zelenjave in sadja za potrebe vrtca. Dobava se izvaja enkrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika
Interne Kennung: 506330
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0007
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava zamrznjenih prehrambenih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja enkrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506331
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: RIBE
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava rib in ribjih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja enkrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506332
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0009
Titel: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava ekološkega sadja in zelenjave za potrebe vrtca. Dobava se izvaja dvakrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506333
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava ekološkega mleka in mlečnih izdelkov za potrebe vrtca. Dobava se izvaja trikrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506334
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Beschreibung: Predmet naročila je sukcesivna dobava splošnega prehrambenega blaga za potrebe vrtca. Dobava se izvaja dvakrat tedensko v jutranjem času med 7.00 in 8.00 na lokacijo naročnika.
Interne Kennung: 506335
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel