See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pojazdów: 1)Część I – dostawa pojazdów osobowych typu Kombi Van – 3 szt. 2)Część II – dostawa pojazdu ciężarowego typu furgon – 1 szt. 3)Część III – dostawa pojazdu osobowego 4x4 typu SUV – 1 szt. 4)Część IV – dostawa specjalistycznych pojazdów z napędem 4x4 i kontenerową zabudową warsztatową – 10 szt.
Interne Kennung: RZ/CT/133/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część I – dostawa pojazdów osobowych typu Kombi Van – 3 szt. Minimalne parametry techniczne przedmiotu zamówienia: a)Rodzaj pojazdu: samochód osobowy (M1), b)Typ nadwozia: Kombi Van, 5-osobowy – miejsca siedzące w układzie 2+3, c)Fabrycznie nowy, rok produkcji – min. 2025, d)Kolor nadwozia: biały, e)Silnik wysokoprężny (diesel), o pojemności min. 1490 cm3, mocy min. 75 kW (100 KM) i maksymalnym momencie obrotowym min. 240 Nm, spełniający obowiązujące normy emisji spalin, f)Napęd na przednią oś, g)Skrzynia biegów manualna lub automatyczna, h)Pojemność zbiornika paliwa min. 50 litrów, i)Długość całkowita pojazdu w zakresie 4350 – 4500 mm, j)Drzwi tylne boczne przesuwane, przeszklone, po każdej stronie pojazdu, k)Drzwi tylne przeszklone (tylna szyba podgrzewana), otwierane do góry lub na boki, wyposażone w wycieraczkę szyby tylnej, l)Tylny rząd siedzeń jako 3 indywidualne fotele lub kanapa w układzie 2+1, z możliwością złożenia, m)Pojazd wyposażony w relingi dachowe, n)Minimum 4 poduszki powietrzne z przodu, o)Kurtyny powietrzne dla pierwszego i drugiego rzędu siedzeń, p)System ABS i ESP, q)Światła do jazdy dziennej, r)Kamera cofania wraz z tylnymi czujnikami parkowania, s)Kierownica wielofunkcyjna, regulowana w dwóch płaszczyznach, t)Wspomaganie kierownicy, u)Elektrycznie sterowane szyby przednie, v)Lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane, w)Klimatyzacja manualna lub automatyczna, x)Centralny zamek sterowany zdalnie lub zbliżeniowo (2 szt. kluczyków z pilotem), y)Automatyczny włącznik świateł mijania (czujnik zmierzchu), z)Immobiliser i alarm, aa)Fabryczne radio z wyświetlaczem, z systemem Bluetooth obsługującym zestaw głośnomówiący, bb)Minimum 1 gniazdo 12 V, cc)Minimum 1 gniazdo USB lub USB-C, dd)Tapicerka siedzeń w ciemnym odcieniu, ee)Przednie i tylne dywaniki gumowe oraz dodatkowa wykładzina gumowa zabezpieczająca przestrzeń bagażową, ff)Koła letnie – felgi stalowe lub aluminiowe, minimum 16 cali z ogumieniem letnim – 4 szt., gg)Koła zimowe – felgi stalowe z kołpakami, minimum 16 cali z ogumieniem zimowym – 4 szt., hh)Koło zapasowe – pełnowymiarowe lub dojazdowe, wraz z zestawem kluczy do kół i podnośnikiem, ii)Trójkąt ostrzegawczy, gaśnica, jj)Hak holowniczy z instalacją elektryczną i wiązką 13 PIN z możliwością wypięcia haka (do instalacji dołączona redukcja umożliwiająca podłączenie wtyku dla wiązki 7 PIN). Wymagania dodatkowe związane z przedmiotem zamówienia dla części I, II i III: a)Oferowane pojazdy muszą spełniać wszystkie minimalne warunki przedstawione wyżej; b)Wszystkie elementy pojazdów muszą być fabrycznie nowe; c)Oferowane pojazdy muszą być dopuszczone do ruchu po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami; d)Zapłata nastąpi na podstawie faktur VAT, wystawionych po dostarczeniu przedmiotu zamówienia, oddzielnie na każdy pojazd oraz niezbędnej dokumentacji i ich protokolarnym odbiorze przez Zamawiającego; e)Zbiorniki paliwa pojazdów – pełne w momencie odbioru przez Zamawiającego; f)Gwarancja na kompletny pojazd min. 12 miesięcy, liczone od daty odbioru, potwierdzonej protokołem odbioru lub do przebiegu 20 000 kilometrów w zależności co nastąpi jako pierwsze (okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z rozdz. XIV SWZ); g)W okresie gwarancji koszty serwisów i przeglądów będzie ponosił Wykonawca – oferta powinna obejmować pakiet serwisowy w pełnym okresie gwarancyjnym zaoferowanym przez Wykonawcę; h)Wykonawca wraz z pojazdami ma obowiązek dostarczyć wszelkie dokumenty w języku polskim dotyczące pojazdu tj.: deklarację zgodności, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, książki przeglądów, dokumenty potwierdzające, że przedmiot zamówienia jest objęty pakietem serwisowym w okresie gwarancji; i)Wykonawca zapewni autoryzowany punkt serwisu gwarancyjnego zlokalizowany na terenie powiatu białostockiego lub mobilny serwis z dojazdem do Zamawiającego.
Interne Kennung: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 2
Beschreibung: 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część II – dostawa pojazdu ciężarowego typu furgon – 1 szt. a)Rodzaj pojazdu: samochód ciężarowy (N1), b)Typ nadwozia: Furgon (przedłużany) – 3 miejsca siedzące, c)Fabrycznie nowy, rok produkcji – min. 2025, d)Kolor nadwozia: biały, e)Silnik wysokoprężny (diesel), o pojemności min. 1995 cm3, mocy min. 110 kW (150 KM) i maksymalnym momencie obrotowym min. 350 Nm, spełniający obowiązujące normy emisji spalin, f)Napęd na przednią oś, g)Skrzynia biegów automatyczna, h)Pojemność zbiornika paliwa min. 50 litrów, i)Dopuszczalna masa całkowita do 3 500 kg, j)Długość całkowita pojazdu w zakresie 5 200 – 5 400 mm, k)Długość przestrzeni bagażowej w zakresie 2 800 – 3 000 mm, l)Wysokość przestrzeni bagażowej do 1 500 mm, m)Wysokość całkowita do 2 000 mm, n)Maksymalna ładowność min. 1 300 kg, o)Pojemność bagażnika min. 6 m3, p)Drzwi boczne przesuwane bez przeszklenia, po prawej stronie pojazdu, q)Drzwi tylne bez przeszklenia, otwierane na boki, pod kątem 180°, r)Pełna zabudowa ochronna przestrzeni ładunkowej – ściany, drzwi, podłoga, nadkola, s)Minimum 4 poduszki powietrzne z przodu, t)System ABS i ESP, u)Światła do jazdy dziennej, v)Kamera cofania wraz z tylnymi czujnikami parkowania, w)Kierownica wielofunkcyjna, regulowana w dwóch płaszczyznach, x)Wspomaganie kierownicy, y)Elektrycznie sterowane szyby przednie, z)Lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane, aa)Klimatyzacja manualna lub automatyczna, bb)Centralny zamek sterowany zdalnie lub zbliżeniowo (2 szt. kluczyków z pilotem), cc)Automatyczny włącznik świateł mijania (czujnik zmierzchu), dd)Immobiliser i alarm, ee)Fabryczne radio z wyświetlaczem, z systemem Bluetooth obsługującym zestaw głośnomówiący, ff)Minimum 1 gniazdo 12 V, gg)Minimum 1 gniazdo USB lub USB-C, hh)Tapicerka siedzeń w ciemnym odcieniu, ii)Przednie dywaniki gumowe, jj)Oświetlenie przestrzeni bagażowej, kk)Koła letnie – felgi stalowe lub aluminiowe, minimum 17 cali z ogumieniem letnim – 4 szt., ll)Koła zimowe – felgi stalowe z kołpakami, minimum 17 cali z ogumieniem zimowym – 4 szt., mm)Koło zapasowe – pełnowymiarowe lub dojazdowe, wraz z zestawem kluczy do kół i podnośnikiem, nn)Trójkąt ostrzegawczy, gaśnica, oo)Hak holowniczy z instalacją elektryczną i wiązką 13 PIN z możliwością wypięcia haka (do instalacji dołączona redukcja umożliwiająca podłączenie wtyku dla wiązki 7 PIN). Wymagania dodatkowe związane z przedmiotem zamówienia dla części I, II i III: a)Oferowane pojazdy muszą spełniać wszystkie minimalne warunki przedstawione wyżej; b)Wszystkie elementy pojazdów muszą być fabrycznie nowe; c)Oferowane pojazdy muszą być dopuszczone do ruchu po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami; d)Zapłata nastąpi na podstawie faktur VAT, wystawionych po dostarczeniu przedmiotu zamówienia, oddzielnie na każdy pojazd oraz niezbędnej dokumentacji i ich protokolarnym odbiorze przez Zamawiającego; e)Zbiorniki paliwa pojazdów – pełne w momencie odbioru przez Zamawiającego; f)Gwarancja na kompletny pojazd min. 12 miesięcy, liczone od daty odbioru, potwierdzonej protokołem odbioru lub do przebiegu 20 000 kilometrów w zależności co nastąpi jako pierwsze (okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z rozdz. XIV SWZ); g)W okresie gwarancji koszty serwisów i przeglądów będzie ponosił Wykonawca – oferta powinna obejmować pakiet serwisowy w pełnym okresie gwarancyjnym zaoferowanym przez Wykonawcę; h)Wykonawca wraz z pojazdami ma obowiązek dostarczyć wszelkie dokumenty w języku polskim dotyczące pojazdu tj.: deklarację zgodności, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, książki przeglądów, dokumenty potwierdzające, że przedmiot zamówienia jest objęty pakietem serwisowym w okresie gwarancji; i)Wykonawca zapewni autoryzowany punkt serwisu gwarancyjnego zlokalizowany na terenie powiatu białostockiego lub mobilny serwis z dojazdem do Zamawiającego.
Interne Kennung: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 3
Beschreibung: 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część III – dostawa pojazdu osobowego 4x4 typu SUV – 1 szt. Minimalne parametry techniczne przedmiotu zamówienia: a)Rodzaj pojazdu: samochód osobowy (M1), b)Typ nadwozia: SUV, 5-osobowy, c)Fabrycznie nowy, rok produkcji i modelowy – min. 2026, d)Kolor nadwozia: czarny metaliczny lub perłowy, e)Silnik wysokoprężny (diesel), czterocylindrowy, o pojemności w zakresie 1900 – 2000 cm3, mocy min. 140 kW (190 KM) i maksymalnym momencie obrotowym min. 380 Nm, spełniający obowiązujące normy emisji spalin, f)Napęd 4x4 załączany automatycznie, g)Skrzynia biegów – automatyczna, h)Pojemność zbiornika paliwa min. 50 litrów, i)Długość całkowita pojazdu w zakresie 4600 – 4800 mm, j)Rozstaw osi w zakresie 2750 – 2850 mm, k)Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera, l)Boczne poduszki powietrzne z przodu, kurtyny powietrzne dla obu rzędów siedzeń, m)Szyby pojazdu w bocznych drzwiach przednich i tylnych sterowane elektrycznie, n)Tylne szyby fabrycznie przyciemniane, o)Lusterka boczne elektrycznie sterowane, podgrzewane, składane z pamięcią ustawień, p)Lusterka i klamki drzwi lakierowane w kolorze nadwozia, q)Automatycznie ściemniające się lusterko boczne po stronie kierowcy, r)Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, s)Przednia szyba elektrycznie podgrzewana, t)Pokrywa bagażnika sterowana elektrycznie, u)Cyfrowy zestaw wskaźników, v)Fabryczne radio z wyświetlaczem, zintegrowane z systemem głośnomówiącym Bluetooth, w)System nawigacji, x)Klimatyzacja automatyczna, minimum dwustrefowa, y)Czujniki parkowania z przodu i z tyłu, z)Kamera cofania, aa)Tempomat adaptacyjny, bb)Cyfrowy asystent pasa ruchu, cc)System monitorowania martwego pola, dd)Funkcja rozpoznawania znaków drogowych, ee)System kamer 360°, ff)System wspomagania parkowania – możliwość przejęcia przez system sterowania układem kierowniczym, hamulcowym oraz kierunku jazdy w trakcie wykonywania manewru parkowania, gg)Bezkluczykowy system obsługi pojazdu z alarmem i immobiliserem, hh)Indukcyjna ładowarka smarfona, ii)Czujnik zmierzchu i deszczu, jj)System bezprzewodowego połączenia smartfona, umożliwiający obsługę i wyświetlanie na ekranie pojazdu aplikacji zainstalowanych na smartfonie, kk)Skórzana tapicerka w kolorze czarnym, ll)Podgrzewane fotele przednie, z regulacją głębokości siedziska, mm)Fotel kierowcy sterowany elektrycznie, z pamięcią ustawień, nn)Kierownica wielofunkcyjna, skórzana, podgrzewana, regulowana w dwóch płaszczyznach, oo)Podłokietnik z przodu, pp)Reflektory przednie wykonane w technologii LED, qq)Tylne lampy wykonane w technologii LED, rr)Dwa komplety dywaników welurowe i gumowe, ss)Dodatkowa mata bagażnika, tt)Zestaw siatek do bagażnika, do mocowania bagażu, uu)Hak holowniczy elektrycznie zwalniany z adapterem, vv)Koła letnie – felgi aluminiowe, minimum 18 cali z ogumieniem letnim – 4 szt., ww)Koła zimowe – felgi aluminiowe, minimum 18 cali z ogumieniem zimowym – 4 szt., xx)Koło zapasowe – pełnowymiarowe lub dojazdowe, wraz z zestawem kluczy do kół i podnośnikiem, yy)Trójkąt ostrzegawczy, gaśnica. Wymagania dodatkowe związane z przedmiotem zamówienia dla części I, II i III: a)Oferowane pojazdy muszą spełniać wszystkie minimalne warunki przedstawione wyżej; b)Wszystkie elementy pojazdów muszą być fabrycznie nowe; c)Oferowane pojazdy muszą być dopuszczone do ruchu po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami; d)Zapłata nastąpi na podstawie faktur VAT, wystawionych po dostarczeniu przedmiotu zamówienia, oddzielnie na każdy pojazd oraz niezbędnej dokumentacji i ich protokolarnym odbiorze przez Zamawiającego; e)Zbiorniki paliwa pojazdów – pełne w momencie odbioru przez Zamawiającego; f)Gwarancja na kompletny pojazd min. 12 miesięcy, liczone od daty odbioru, potwierdzonej protokołem odbioru lub do przebiegu 20 000 kilometrów w zależności co nastąpi jako pierwsze (okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z rozdz. XIV SWZ); g)W okresie gwarancji koszty serwisów i przeglądów będzie ponosił Wykonawca – oferta powinna obejmować pakiet serwisowy w pełnym okresie gwarancyjnym zaoferowanym przez Wykonawcę; h)Wykonawca wraz z pojazdami ma obowiązek dostarczyć wszelkie dokumenty w języku polskim dotyczące pojazdu tj.: deklarację zgodności, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, książki przeglądów, dokumenty potwierdzające, że przedmiot zamówienia jest objęty pakietem serwisowym w okresie gwarancji; i)Wykonawca zapewni autoryzowany punkt serwisu gwarancyjnego zlokalizowany na terenie powiatu białostockiego lub mobilny serwis z dojazdem do Zamawiającego.
Interne Kennung: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 4
Beschreibung: 5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część IV – dostawa specjalistycznych pojazdów z napędem 4x4 i kontenerową zabudową warsztatową – 10 szt. 1) Minimalne parametry techniczne przedmiotu zamówienia: a)Fabrycznie nowy, rok produkcji – 2026, b)Typ pojazdu: ciężarowy, min. 4-drzwiowy, min. 4-osobowy, z kontenerową zabudową warsztatową zamiast standardowej przestrzeni ładunkowej pick-up, c)Kolor nadwozia: biały, d)Dopuszczalna masa całkowita pojazdu do 3 500 kg, e)Silnik wysokoprężny (diesel), o pojemności min. 2 500 cm3, mocy min. 180 KM, spełniający obowiązujące normy emisji spalin (dopuszcza się silnik wysokoprężny z 48-woltowym układem hybrydowym), f)Napęd 4x4 z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego, g)Automatyczna skrzynia biegów, min. 6-stopniowa, h)Pojemność zbiornika paliwa min. 70 litrów, i)Zawieszenie pojazdu wzmocnione, dostosowane do zabudowy, j)Przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, k)Kurtynowe poduszki powietrzne z przodu i z tyłu l)System monitorowania martwego pola w lusterkach, m)System rozpoznawania znaków drogowych, n)System bezkluczykowego dostępu do pojazdu, o)Światła do jazdy dziennej, p)Kierownica wielofunkcyjna, regulowana w dwóch płaszczyznach, podgrzewana, q)Wspomaganie kierownicy, r)Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, s)Podgrzewane wycieraczki przedniej szyby t)Elektrycznie sterowane szyby przednie, u)Lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, elektrycznie składane oraz podgrzewane, v)Kamera cofania wraz z tylnymi czujnikami parkowania, w)Czujniki parkowania z przodu pojazdu, x)Przyciemniane szyby tylne, y)Automatyczny włącznik świateł mijania (czujnik zmierzchu), z)Fabryczne radio z systemem Bluetooth obsługującym zestaw głośnomówiący, aa)Min. 1 szt. gniazda 12 V, bb)Min. 1 szt. portu USB typu C, cc)Tylna kanapa dzielona i składana w proporcji 60:40 dd)Tapicerka siedzeń w ciemnym odcieniu, ee)Przednie i tylne dywaniki gumowe, ff)Koła letnie – komplet felg aluminiowych lub stalowych z kołpakami, minimum 17 cali z ogumieniem letnim, gg)Koła zimowe – komplet felg stalowych z kołpakami lub aluminiowych, minimum 17 cali z ogumieniem zimowym, hh)Koło zapasowe – pełnowymiarowe lub dojazdowe, wraz z zestawem kluczy do kół i podnośnikiem, ii)Trójkąt ostrzegawczy i gaśnica, jj)Belka świetlna ze światłami ostrzegawczymi zamontowana na dachu kabiny (dopuszcza się w zastępstwie montaż dwóch świateł ostrzegawczych na dachu kabiny); kk)Dwa pomarańczowe światła ostrzegawcze z tyłu pojazdu – zamontowane w górnej części zabudowy, ll)Hak holowniczy z instalacją elektryczną i wiązką 13 PIN (do instalacji dołączona redukcja umożliwiająca podłączenie wtyku dla wiązki 7 PIN), mm)Kontenerowa zabudowa warsztatowa wykonana z aluminium, nn)Zabudowa w kolorze nadwozia – biała, oo)Dostęp do wnętrza zabudowy z trzech stron za pomocą zamykanych na klucz klap uchylnych, wyposażonych w siłowniki gazowe, pp)Zabudowa wyposażona w półki, szuflady przesuwne, szafki, których układ i ilość zostanie określona na etapie realizacji przedmiotu zamówienia, qq)Oświetlenie wewnętrzne zabudowy w technologii LED, rr)Oświetlenie robocze zewnętrzne LED, trójstronne (dwa boki i tył), zamontowane w górnej części zabudowy, ss)Bagażnik dachowy zamontowany na dachu zabudowy o ładowności dynamicznej min. 50 kg. 2)Dodatkowe wymagania do przedmiotu zamówienia: j)Oferowane pojazdy muszą spełniać wszystkie minimalne warunki przedstawione wyżej; k)Wszystkie elementy pojazdów muszą być fabrycznie nowe; l)Oferowane pojazdy muszą być dopuszczone do ruchu po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami; m)Zapłata nastąpi na podstawie faktur VAT, wystawionych po dostarczeniu przedmiotu zamówienia, oddzielnie na każdy pojazd oraz niezbędnej dokumentacji i ich protokolarnym odbiorze przez Zamawiającego; n)Zbiorniki paliwa pojazdów – pełne w momencie odbioru przez Zamawiającego; o)Układ oraz ilość wyposażenia zabudowy warsztatowej w półki, szuflady przesuwne oraz szafki zostanie określony przez Zamawiającego na etapie realizacji przedmiotu zamówienia; p)Gwarancja na kompletny pojazd min. 12 miesięcy, liczone od daty odbioru, potwierdzonej protokołem odbioru lub do przebiegu 20 000 kilometrów w zależności co nastąpi jako pierwsze (okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z rozdz. XIV SWZ); q)W okresie gwarancji koszty serwisów i przeglądów będzie ponosił Wykonawca – oferta powinna obejmować pakiet serwisowy w pełnym okresie gwarancyjnym zaoferowanym przez Wykonawcę; r)Wykonawca wraz z pojazdami ma obowiązek dostarczyć wszelkie dokumenty w języku polskim dotyczące pojazdu tj.: deklarację zgodności, instrukcje obsługi, karty gwarancyjne, książki przeglądów, dokumenty potwierdzające, że przedmiot zamówienia jest objęty pakietem serwisowym w okresie gwarancji; s)Wykonawca zapewni autoryzowany punkt serwisu gwarancyjnego zlokalizowany na terenie powiatu białostockiego lub mobilny serwis z dojazdem do Zamawiającego. UWAGA: Niniejsza część zamówienia (IV) planowana jest do dofinansowania z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia IV części postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w przypadku nieuzyskania środków finansowych przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia, w tym środków pochodzących z ww. programu.
Interne Kennung: Dostawa pojazdów na potrzeby Spółki - Część 4