2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenaanleg Spoorzone Contract 4
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen rondom nieuwe stationsgebied van Ede-Wageningen met daarbij ook de parkzone 'de Noordstrook'. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - uitvoeren van benodigd grondwerk; - het leveren en planten van bomen; - het leveren en planten diverse beplantingen; - het leveren en aanbrengen van leidingwerken; - het leveren en aanbrengen diverse verhardingen; - het leveren en aanbrengen diverse inrichtingselementen; - het leveren en aanbrengen diverse speelobjecten; - nazorg en plantgarantie na aanplant; Zie aanbestedingsdocument en bestek.
Interne Kennung: I24020004 / 09-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Groenaanleg Spoorzone contract 4
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument en bestek. Zie aanbestedingsdocument en bestek.
Interne Kennung: 1