2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging, beheer en onderhoud DRIS-displays Gemeente Waterland
Beschreibung: Deze offerteaanvraag betreft de Europese openbare aanbesteding voor de verwijdering, levering, plaatsing, installatie, beheer en onderhoud van 9 DRIS displays voor de gemeente Waterland. DRIS staat voor Dynamisch Reizigers Informatie Systeem, een systeem dat actuele reisinformatie toont voor het openbaar vervoer. De opdracht betreft levering, installatie en onderhoud van circa 9 stuks DRIS-displays ten behoeve van de gemeente Waterland. Tot de opdracht behoort ook de demontage en het afvoeren van bestaande DRIS-displays. De verwachte ingangsdatum is 1 oktober 2026, waarna het project eindigt na Oplevering van het laatste Haltesysteem. Vervolgens kent de Overeenkomst een looptijd van vijf (5) kalenderjaren voor het beheer en onderhoud. Gemeente heeft de mogelijkheid om de duur van de beheerovereenkomst 2 keer met een 5 jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag "Vervanging, beheer en onderhoud DRIS-displays Gemeente Waterland" .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gemeente houdt het recht voor om de omvang van het aantal DRIS-displays zowel te verminderen, als te vermeerderen met 25%.