2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezortní medaile a vyznamenání 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba rezortních medailí a vyznamenání v letech 2026 - 2027 za účelem jejich udílení jednotlivcům a jednotkám, za jejich vynikající plnění služebních povinností, záslužných činů, skutků vojenské povahy a aktivit v bezpečnostních, humanitárních a jiných akcích mezinárodního nebo vnitrostátního charakteru ve prospěch demokracie a míru. Podrobná specifikace je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Podrobné podmínky plnění jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512200 Medaillen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Objednávky z rámcové dohody o dílo č. 25106000396 za II. čtvrtletí 2026
Interne Kennung: 1