2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systém Manuscriptorium
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systém Manuscriptorium, jak jsou popsány v příloze č. 1 – Specifikace služeb, která je součástí přílohy č. 2 této ZD – návrhu Rámcové dohody (dále též jako „návrh smlouvy“). Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním vybraným dodavatelem.
Interne Kennung: 525/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování provozní podpory a dalších služeb pro systém Manuscriptorium, jak jsou popsány v příloze č. 1 – Specifikace služeb, která je součástí přílohy č. 2 této ZD – návrhu Rámcové dohody (dále též jako „návrh smlouvy“). Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním vybraným dodavatelem