459996-2025 - Ergebnis
Polen – Software-Implementierung – Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Rybczewice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Rybczewice
BeschreibungRozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Rybczewice w zakresie uruchomienia eusług dla mieszkańców
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUruchomienie eusług dla mieszkańców
BeschreibungUruchomienie eusług dla mieszkańców, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup licencji oprogramowania portalu eusług (1 szt.) b) Zakup usług wdrożenia oprogramowania portalu eusług (1 szt.) c) Zakup usług modernizacji oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) d) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) e) Zakup usług opracowania i wdrożenia eusług finansowych (1 szt.) f) Zakup usług dostosowania strony www do WCAG2.1 (1 szt.) g) Zakup licencji oprogramowania systemu informacji przestrzennej (1 szt.) h) Zakup usług wdrożenia systemu informacji przestrzennej (1 szt.) i) Zakup usług przeprowadzenia digitalizacji zasobów (1 szt.) j) Zakup usług opracowania API zasobu informacji przestrzennej (1 szt.) k) Zakup usług opracowania i wdrożenia eusług SIP (1 szt.) l) Wyposażenie serwerowni zakup macierzy dyskowej (1 szt.) m) Wyposażenie serwerowni zakup urządzenia do backup (1 szt.) n) Wyposażenie serwerowni zakup przełącznika sieciowego (1szt.) o) Wyposażenie serwerowni zakup UPS (1 szt.) p) Wyposażenie serwerowni zakup oprogramowania backup (1 szt.) q) Wyposażenie serwerowni zakup serwerowego systemu operacyjnego (1 szt.) r) Wyposażenie serwerowni zakup karty sieciowej do serwera (1 szt.) s) Zakup usługi przechowywania backup w chmurze obliczeniowej (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).