See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van een High-throughput massaspectrometer set-up
Beschreibung: We zijn op zoek naar een massaspectrometer die in staat is een breed scala aan (microbieel geproduceerde) verbindingen te detecteren en te kwantificeren (onder andere peptiden, antibiotica, ...; van enkelvoudig geladen kleine moleculen tot grote, meervoudig geladen eiwitten), en dit met hoge doorvoer en gevoeligheid voor screeningsdoeleinden. Het is cruciaal dat het systeem ook laag-abundante verbindingen kan detecteren. De apparatuur moet compatibel zijn met een reeds aanwezige interne high-throughput-opstelling.
Interne Kennung: PPP0VN-114/5208/2025/022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/022_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Een optie is een bijkomend element dat niet strikt noodzakelijk is voor de uitvoering van de opdracht. Het is verplicht om voor de basisoplossing een offerte in te dienen. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht.)