See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywne dostawy rękawic chirurgicznych i diagnostycznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rękawic chirurgicznych i diagnostycznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli.| 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 części, zwanych pakietami, z możliwością składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Każdemu z wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na dowolną ilość wybranych przez siebie pakietów. Oferta na wybrane i oferowane przez Wykonawcę pakiety musi posiadać pełny asortyment. 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 309100-2025
Interne Kennung: DZP-280-1-9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: RĘKAWICE CHIRURGICZNE, JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, STERYLNE
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE, JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, NIESTERYLNE
Interne Kennung: Pakiet 2