See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na potraviny
Beschreibung: Předmětem řízení je zavedení DNS na dodávky potravin pro zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 656157-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Bagety, sendviče a lahůdky
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka baget, sendvičů a lahůdek.
Interne Kennung: Část 11
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0017
Titel: Zpracované brambory a zpracovaná zelenina
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka produktů z brambor (např. chlazené bramborové knedlíky) a čištěných brambor, zeleniny a ovoce.
Interne Kennung: Část 15
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0006
Titel: Drůbeží maso
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka drůbežího masa a drůbků.
Interne Kennung: Část 4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0034
Titel: Zákusky a cukroví
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka zákusků a cukroví.
Interne Kennung: Část 12
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0009
Titel: Ovoce a zelenina
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka čerstvého ovoce a zeleniny.
Interne Kennung: Část 7
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0018
Titel: Mražené a chlazené drůbeží polotovary
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka polotovarů z drůbežího masa.
Interne Kennung: Část 16
Haupteinstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0036
Titel: Pečivo
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka pekárenských a cukrářských výrobků včetně trvanlivých výrobků, dále dodávka pekařských výrobků, pečiva a cukroví - slané pečivo (chléb, rohlíky, housky, bagety, veky aj.), sladké pečivo (koláče, vánočky, mazance, záviny, bábovky, makovce, loupáky, koblihy, briošky, buchty, muffiny, šišky aj.) vč. pečiva bezlepkového.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0025
Titel: Koloniál
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka smíšených potravin - mouka, cukr, med, výrobky pro pečení, čokoláda, cukrovinky, sušené ovoce a ořechy, výrobky z obilovin, bramborové těsto v prášku, chipsy, káva, čaj aj.
Interne Kennung: Část 9
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0032
Titel: Hovězí maso a vepřové maso
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka hovězího a vepřového masa, vepřové a hovězí vnitřnosti.
Interne Kennung: Část 5
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch