See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie utrzymanie dróg Gminy Bielawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn. „Letnie utrzymanie dróg Gminy Bielawa”. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1. wykonywanie prac związanych z letnim utrzymaniem dróg Gminy Bielawa; 2. wykonywanie prac zgodnie z zakresem i częstotliwością określonymi w załącznikach do projektowanych postanowień umowy; 3. usuwanie z pasa drogowego zanieczyszczeń, odpadów, przeszkód oraz innych zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego lub środowiska wraz z ich uprzątnięciem, transportem i zagospodarowaniem/utylizacją; 4. podejmowanie działań interwencyjnych na zgłoszenie Zamawiającego w terminach określonych w projektowanych postanowieniach umowy; 5. w przypadku konieczności wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu – sporządzenie, uzgodnienie, zatwierdzenie oraz wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu, własnym staraniem i na własny koszt Wykonawcy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1. Projektowane postanowienia umowy / projekt umowy; 2. Załącznik nr 1 – Zakres wykonywania prac związanych z LUD;
Interne Kennung: IZ.271.1.25.2026
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste