2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONYWANIE OBSŁUGI BANKOWEJ BUDŻETU POWIATU CHRZANOWSKIEGO W OKRESIE CZTERECH LAT, TJ. OD DNIA 01.11.2025 R. DO DNIA 31.10.2029 R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonywanie obsługi bankowej budżetu Powiatu Chrzanowskiego w okresie czterech lat, tj. od dnia 01.11.2025 r. do dnia 31.10.2029 r. Wszelkie informacje nie zawarte w ogłoszeniu dostępne są w dokumentach postępowania dostępnych na stronie: www.platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski
Interne Kennung: ZP.272.13.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonywanie obsługi bankowej budżetu Powiatu Chrzanowskiego w okresie czterech lat, tj. od dnia 01.11.2025 r. do dnia 31.10.2029 r.