See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specyfików olejowo-smarowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specyfików olejowo-smarowych wymagania określone w dokumentach zamówienia. 2. Zakres zamówienia został podzielony na 11 zadań (części). Rodzaj (asortyment) oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia w szczególności w załączniku nr 4 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 102/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09211100 Motorenöle, 24951000 Schmierfette und Schmiermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Samochodowy płyn hamulcowy klasy DOT 5.1 o kodzie NATO H-542
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa - samochodowego płynu hamulcowego klasy DOT 5.1 o kodzie NATO H-542 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie oraz na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załączniku nr 3 do SWZ - PPU. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Olej do przekładni automatycznych typu ATF DEXRON III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest dostawa oleju do przekładni automatycznych typu ATF DEXRON III zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Syntetyczny olej silnikowy klasy API CF-4/SJ, SAE 5W/50
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 3 jest dostawa - syntetycznego oleju silnikowego klasy API CF-4/SJ, SAE 5W/50 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Olej transformatorowy nieinhibitowany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 4 jest dostawa - Oleju transformatorowego nieinhibitowanego zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Nafta zmywacz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 4 jest dostawa nafty zmywacz zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 24951000 Schmierfette und Schmiermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w zakresie zadania nr 5 - Nafta zmywacz, nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Olej silnikowy syntetyczny klasy API CJ-4 SAE 5W/30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 6 jest dostawa - oleju silnikowego syntetycznego klasy API CJ-4 SAE 5W/30 zgodnie z dokumentami zamówienia 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Olej wielofunkcyjny API GL-4, SAE 10W/30 ISO VG 68
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 7 jest dostawa - oleju wielofunkcyjnego API GL-4, SAE 10W/30 ISO VG 68 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Płyn Hydrauliczny o kodzie NATO C-635
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 8 jest dostawa - płynu hydraulicznego o kodzie NATO C-635 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Olej Hydrauliczny klasy ISO HV 32
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 8 jest dostawa oleju hydraulicznego klasy ISO HV 32 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Płyn hydrauliczny o kodzie NATO – H-544
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 10 jest dostawa - płynu hydraulicznego o kodzie NATO – H-544 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Dezaktywator metali (NN’-dwusalicydeno 1,2 – propano dwuamina)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 10 jest dezaktywator metali (NN’-dwusalicydeno 1,2 – propano dwuamina) zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11