See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie zimowego utrzymania miasta Limanowa oraz sprzątania miasta Limanowa po sezonie zimowym w roku 2025
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie zimowego utrzymania miasta Limanowa oraz sprzątania miasta Limanowa po sezonie zimowym w roku 2025
Interne Kennung: SZP.271.1.20.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie miasta Limanowa oraz sprzątanie miasta Limanowa po sezonie zimowym w roku 2025
Beschreibung: świadczenie usługi w zakresie zimowego utrzymania miasta Limanowa oraz sprzątania miasta Limanowa po sezonie zimowym w roku 2025