See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a nakládání s odpadem města Choceň 2024
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění služeb pro město Choceň při svozu a nakládání se směsným komunálním odpadem, separovaným odpadem (papír, plasty s kompozitními obaly, sklo a kovy) sbíraným nádobovým systémem ze sběrných míst a od rodinných a bytových domů (papír, plast), svoz bioodpadů od rodinných domů a veřejných stání na městskou kompostárnu, převzetí a následné nakládání s odpady ze sběrného dvora a překladiště v rozsahu Projektu, který je přílohou zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 699029-2024
Interne Kennung: 292/15/ZM/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění v souladu s § 56 v otevřením řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je, mimo jiného, množství převzatého odpadu, přičemž množství odpadu bude odpovídat aktuálním potřebám zadavatele. Předmětem vyhrazeného závazku ze smlouvy je právo zadavatele rozsah požadovaných služeb (množství předaného odpadu, případně dalšího druhu odpadu) upravovat dle svých potřeb. Dále je předmětem vyhrazeného závazku možnost upravovat jednotkové ceny v závislosti na změně příslušné sazby daně z přidané hodnoty. Ceny bude možno dále upravit v případě změny výše poplatku za uložení odpadu na skládce dle zákona č. 541/2020 Sb. o odpadech, případně v důsledku změn nákladů na realizaci díla vyvolanou jinou změnou zákonů a nařízení, o inflaci vyhlášenou ČSU nad 1 % vyhlášenou ČSU (například v případě inflace 10 %, bude možno jednotkové ceny navýšit o 9 %). K navýšení může dojít pouze jednou ročně k 1. lednu následujícího kalendářního roku, přičemž rozhodným údajem je údaj uvedený ČSÚ ke dni 30. 09. příslušného kalendářního roku. Míra inflace bude vyjádřena přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, který vyjadřuje procentuální změnu průměrné cenové hladiny za posledních 12 měsíců oproti průměru za předchozích 12 měsíců. Výše překročení jednotkových cen bude sjednána dodatkem ke Smlouvě. Tento dodatek musí být uzavřen nejpozději do 30. 11. příslušného kalendářního roku. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (více odpadu nad předpokládané množství, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 ZZVZ. Výše vyhrazeného závazku a jeho aktivace je podrobně popsána v článcích 6.12 návrhů smluv.