2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování systému SIEM (QRadar) formou Haas na 4 roky
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění služby typu Hardware as a Service (HaaS) spočívající v dodání, provozování a správě příslušné platformy SIEM. Předmětem plnění bude zejména: 1. implementace řešení služby SIEM na platformě IBM QRadar, systému SIEM formou HaaS včetně rozšíření IBM DataStore (neomezený log management) a. napojení na technologie OI KPS, tj. požadovaných zdrojů logů (log source), b. realizace scénářů SIEM dle podrobné specifikace MITRE, ISO27001 a ZoKB/NÚKIB). 2. Subscripce systému IBM QRadar dle současného řešení, včetně rozšíření IBM Data Store. 3. Provoz SIEM IBM QRadar SaaS, IBM Data Store , tj včetně HW appliance (HaaS). 4. Rozvojové MD (změny technologie, změny scénářů a reakce na nové bezpečnostní hrozby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72720000 Fernnetzdienste, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Provozování systému SIEM (QRadar) formou Haas na 4 roky