46013-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – ÚEB/2025 - Sestava kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚEB/2025 - Sestava kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je sestava kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem – typu trojitý kvadrupól s desorpční elektrosprejovou ionizací. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 této Dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungÚEB/2025 - Sestava kapalinového chromatografu s hmotnostním detektorem