See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów oraz wyposażenia medycznego w ramach leasingu z opcją wykupu dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach leasingu operacyjnego pięciu ambulansów typu C wraz z wyposażeniem i jednego ambulansu do transportu krwi z prawem opcji wykupu oraz dostawa w ramach leasingu finansowego wyposażenia medycznego z prawem opcji wykupu dla WSRM w Łodzi.
Vorherige Bekanntmachung: 288499-2026
Interne Kennung: DNA.ZP.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w ramach leasingu operacyjnego pięciu ambulansów typu C wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – dostawa w ramach leasingu operacyjnego pięciu ambulansów typu C wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu. Warunki leasingu: 1) Okres trwania umowy leasingu operacyjnego 48 miesięcy. 2) Opłata wstępna w wysokości 10% ceny nabycia przedmiotu leasingu. 3) 47 miesięcznych równych rat leasingowych (1-47) płatne co miesiąc. 4) w 48 miesiącu wykup w wysokości 20% wartość przedmiotu leasingu. Szczegółowy opis ambulansów znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – dostawa w ramach leasingu operacyjnego pięciu ambulansów typu C wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w ramach leasingu finansowego wyposażenia medycznego po pięć sztuk z każdego sprzętu z prawem opcji wykupu.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – dostawa w ramach leasingu finansowego wyposażenia medycznego po pięć sztuk z każdego sprzętu z prawem opcji wykupu. Warunki leasingu: 1) Okres trwania umowy leasingu finansowego 48 miesięcy. 2) Opłata wstępna w wysokości 10% ceny nabycia przedmiotu leasingu. 3) 48 miesięcznych rat leasingowych (1-48) płatne co miesiąc. 4) w 48 miesiącu opłata za przeniesienie własności w wysokości 0,5% wartość przedmiotu leasingu. Szczegółowy opis wyposażenia medycznego znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – dostawa w ramach leasingu finansowego wyposażenia medycznego po pięć sztuk z każdego sprzętu z prawem opcji wykupu.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa w ramach leasingu operacyjnego jednego ambulansu do przewozu krwi wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu.
Beschreibung: Zadanie nr 3 – dostawa w ramach leasingu operacyjnego jednego ambulansu do przewozu krwi wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu. Warunki leasingu: 1) Okres trwania umowy leasingu operacyjnego 48 miesięcy. 2) Opłata wstępna w wysokości 10% ceny nabycia przedmiotu leasingu. 3) 47 miesięcznych rat leasingowych (1-47) płatne co miesiąc. 4) w 48 miesiącu wykup w wysokości 20% wartość przedmiotu leasingu. Szczegółowy opis ambulansu znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – dostawa w ramach leasingu operacyjnego jednego ambulansu do przewozu krwi wraz z wyposażeniem z prawem opcji wykupu.