2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka technologie trafostanice do areálu Vinohradská 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž technologie kioskové trafostanice a s tím související činnosti dle projektové dokumentace. Předmětem veřejné zakázky není stavební příprava (zemní a výkopové práce, zához jámy, uzemnění), připojení vnější kabeláže, ani napojení technologie trafostanice na distribuční síť. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/24/V00039899
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001