See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III /15278 BRNO, UL. KŠÍROVA, DOKUMENTACE PRO PROVÁDĚNÍ STAVBY (PDPS), IČ, SP
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k podání oznámení udržovacích prací; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem stavby je obnova krytu silnice III/15278 – ulice Kšírova v Brně v úseku km cca 4,250 – 5,100 od okružní křižovatky na ul. Sokolova za podjezd pod dálnicí D1, v souladu se zpracovanou DGN silnice. V tomto úseku provede společnost BVK s.r.o. rekonstrukci vodovodu v havarijním stavu a SÚS následně obnovu povrchu. Tato bude s ohledem na množství PAU provedena formou recyklace za studena. Délka úseku je cca 0,850 km.
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace staveb pozemních komunikací a související činnosti
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme