2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren kantoormeubilair
Beschreibung: In de tweede helft van 2026 wordt het gemeentehuis van de gemeente bouwkundig aangepast. Een goed moment om ook het inmiddels afgeschreven meubilair te vervangen, waar mogelijk budgettair gezien. De gemeente zoekt een professionele partner voor de levering en plaatsing van eenvoudig te monteren en demonteren kantoormeubilair. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1008458
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging mogelijk.