See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów: „folii mix” o kodzie 15 01 02 z Instalacji Komunalnej w Czartorii gm. Miastkowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesie odzysku lub recyklingu odpadów: „folii mix” o kodzie 15 01 02 z Instalacji Komunalnej w Czartorii gm. Miastkowo. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają na linii sortowniczej IK w Czartorii, na której sortowane są niesegregowane odpady komunalne (kod 20 03 01) oraz odpady surowcowe (z grupy 15 i 20). Odpady przygotowane będą do odbioru przez Wykonawcę w kostkach. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania podczas trwania umowy: 1000 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 337762-2026
Interne Kennung: 12/ZGO.LOMZA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesie odzysku lub recyklingu odpadów: „folii mix” o kodzie 15 01 02 z Instalacji Komunalnej w Czartorii gm. Miastkowo. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają na linii sortowniczej IK w Czartorii, na której sortowane są niesegregowane odpady komunalne (kod 20 03 01) oraz odpady surowcowe (z grupy 15 i 20). Odpady przygotowane będą do odbioru przez Wykonawcę w kostkach. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania podczas trwania umowy: 1000 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w zamówieniu: wartość podstawowa - 500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości odpadów przewidywanych do odbioru i zagospodarowania bez konsekwencji umownych maksymalnie o 500 Mg (prawo opcji). W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Strony dopuszczają możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy do czasu wyczerpania jej wartości, jednak nie dłużej niż o kolejne 3 miesiące. Łączna ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania: 1 000 Mg. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może on skorzystać w przypadkach zwiększenia strumienia odpadów przyjmowanych do IK w Czartorii. W przypadku skorzystania lub nie skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, w szczególności roszczenia finansowe.