See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ruimte Informatie, Elementen-& Onderhoudsmanagement systeem (RIOM)
Beschreibung: Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor een ruimte informatie, elementen-& onderhoudsmanagement systeem, hierna: RIOM. Het beoogde resultaat van deze aanbesteding is een op professionele en effectieve wijze afgesloten overeenkomst met één partij, die het RIOM aanbiedt als SaaS-oplossing. U kunt tot uiterlijk donderdag 12 februari, 11:00 uur uw inschrijving indienen via Mercell. Als u uw inschrijving later of op een andere manier indient, dan zijn wij verplicht uw inschrijving terzijde te leggen. Uw inschrijving wordt dan niet beoordeeld en u doet niet meer mee met deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
460283-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000