2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup materiałów promocyjnych dla CBŚP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie materiałów promocyjnych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 201836-2026
Interne Kennung: 49/BF/26/MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001