2. Verfahren
Verfahren
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków transportu, narzędzi, sprzętu i osprzętu w ramach inwestycji pn. „Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej”, współfinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zamówienie zostało podzielone na 5 części: Część 1 – Sprzęt do gospodarki wodno-ściekowej oraz utrzymania dróg, Część 2 – Sprzęt do utrzymania dróg – inny, Część 3 – Urządzenia do utrzymania dróg, Część 4 – Narzędzia do utrzymania dróg, Część 5 – Sprzęt transportowy do utrzymania dróg. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne dla poszczególnych części zostały określone w dokumentach zamówienia. Wszystkie postanowienia zawarte w ogłoszeniu są wspólne dla części 1–5.
Interne Kennung: IB.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków transportu, narzędzi, sprzętu i osprzętu w ramach inwestycji pn. „Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej”, współfinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zamówienie podzielono na 5 części: Część 1 – Sprzęt do gospodarki wodno-ściekowej oraz utrzymania dróg, obejmująca dostawę ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep rolniczych, posypywarki, pługów do śniegu, kosiarek, beczki asenizacyjnej, rębaka, zamiatarki oraz pozostałego wyposażenia określonego w dokumentach zamówienia. Część 2 – Sprzęt do utrzymania dróg – inny, obejmująca dostawę minikoparki gąsienicowej, koparko-ładowarki kołowej oraz przyczepki do transportu minikoparki. Część 3 – Urządzenia do utrzymania dróg, obejmująca dostawę agregatów prądotwórczych oraz mobilnej wieży oświetleniowej z własnym agregatem prądotwórczym. Część 4 – Narzędzia do utrzymania dróg, obejmująca dostawę zagęszczarek, pił i narzędzi spalinowych, kosiarki samojezdnej oraz motopompy szlamowej. Część 5 – Sprzęt transportowy do utrzymania dróg, obejmująca dostawę samochodu osobowo-skrzyniowego typu „brygadówka”. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu wprowadza, korzystając z legitymacji zawartej w art. 257 ustawy Pzp prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w dokumentach zamówienia. Wszystkie postanowienia zawarte w ogłoszeniu są wspólne dla części 1–5, chyba że wyraźnie wskazano inaczej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke