460375-2026 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Raamovereenkomst renovaties en reconstructies groenvoorzieningen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst renovaties en reconstructies groenvoorzieningen
BeschreibungDe werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Rooien en vellen van bomen met bijbehorende werkzaamheden; • Maken van nieuwe boomstandplaatsen in verharding, gras en beplanting; • Rooien van beplantingen; • Bestrijding van de Eikenprocessierups; • Maken van plantvakken; • Planten van plantmateriaal; • Renoveren van gazon en ruw gras; • Treffen van verkeersmaatregelen; • Inzetten van werknemers en materieel; • Aanbrengen en/of verwijderen van verhardingen; • Diverse bijkomende werkzaamheden. De gemiddelde geraamde waarde van alle deelopdrachten per jaar bedraagt € 360.000, --. De maximale waarde van de raamovereenkomsten, bij een maximale looptijd (4 jaar), wordt gesteld op € 1.800.000, - zijnde onze reële verwachting over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen, vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van 25%. Deze getallen betreffen de geraamde waarde in totaal van de 2 aannemers opgeteld.
Interne KennungIV.2025.100186
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr is sprake van twee maal een optionele verlenging van 12 maanden.
460375-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst renovaties en reconstructies groenvoorzieningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IV.2025.100186
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: