See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wymiana dźwigów w USK we Wrocławiu i Strzelinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i wymiana dźwigów w USK we Wrocławiu i Strzelinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony w Formularzu cenowym stanowi Załącznik nr 2A do SWZ, w dokumencie Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ, oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 141291-2026
Interne Kennung: DZP.242.447.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Zadanie nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji