See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowanie obiektów Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jednostek na terenie woj. wielkopolskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana przez koncesjonowane podmioty, w formie ochrony fizycznej stałej lub doraźnej oraz polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych (monitoring elektroniczny), jak również w formie zabezpieczenia technicznego, świadczona w Izbie Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jej jednostkach na terenie woj. wielkopolskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 159154-2025
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 1
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Zespół Jednostek Skarbowych w Poznaniu, w skład którego wchodzą: - Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu, ul. Dolna Wilda 80A, 61-501 Poznań - Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu, ul. Dolna Wilda 80, 61-501 Poznań - Urząd Skarbowy Poznań-Wilda, ul. Dolna Wilda 80B, 61-501 Poznań, - Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto, ul. Chłapowskiego 17/18, 60-965 Poznań, 2) Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu, pl. C. Ratajskiego 5, 61-726 Poznań, 3) Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald, ul. Smoluchowskiego 1, 60-179 Poznań, 4) Urząd Skarbowy Poznań-Winogrady, ul. Wojciechowskiego 3/5, 60-685 Poznań, 5) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Wichrowa 20, 60-449 Poznań, 6) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Krańcowa 28, 61-037 Poznań, 7) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu / Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce, ul. Strzelecka 2/6, 61-845 Poznań. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 1
Los: LOT-0007
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 2
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Urząd Skarbowy w Koninie, ul. Zakładowa 7a, 62-510 Konin, 2) Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu Biuro Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie, ul. Poznańska 46, 62-510 Konin, 3) Urząd Skarbowy w Gnieźnie, ul. Spichrzowa 4, 62-200 Gniezno, 4) Urząd Skarbowy w Kole, ul. Bolesława Prusa 10, 62-600 Koło, 5) Urząd Skarbowy w Słupcy, ul. Wspólna 1, 62-400 Słupca, 6) Urząd Skarbowy w Turku, ul. Konińska 1, 62-700 Turek, 7) Urząd Skarbowy we Wrześni, ul. Warszawska 26, 62-300 Września, 8) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. T. Kościuszki 35, 62-510 Konin, 9) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, Żdżary, ul Konińska 44, 62-571 Stare Miasto. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 2
Los: LOT-0008
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 3
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Urząd Skarbowy w Jarocinie, ul. Kościuszki 21, 63-200 Jarocin, 2) Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu, ul. Wrocławska 12/14, 62-800 Kalisz, 3) Drugi Wielkopolski Urząd Skarbowy w Kaliszu / Drugi Urząd Skarbowy w Kaliszu, ul. Fabryczna 1a, 62-800 Kalisz, 4) Urząd Skarbowy w Kępnie, Rynek 4, Młyńska 3a, 63-600 Kępno, 5) Urząd Skarbowy w Krotoszynie, ul. Polna 32, 63-700 Krotoszyn, 6) Urząd Skarbowy w Ostrowie Wlkp., ul. Chłapowskiego 45, 63-400 Ostrów Wlkp., 7) Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie, ul. Władysława Grabskiego 1, 63-500 Ostrzeszów, 8) Urząd Skarbowy w Pleszewie, ul. Bogusza 6, 63-300 Pleszew, 9) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Częstochowska 144, 62-800 Kalisz, 10) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Powstańców Wielkopolskich 1-3, 62-800 Kalisz. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 3
Los: LOT-0009
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 4
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Urząd Skarbowy w Gostyniu, ul. Lipowa 2, 63-800 Gostyń, 2) Urząd Skarbowy w Kościanie, ul. Młyńska 5, 64-000 Kościan, 3) Urząd Skarbowy w Lesznie, ul. Mickiewicza 7, 64-100 Leszno, 4) Urząd Skarbowy w Rawiczu, ul. Staszica 4, 63-900 Rawicz, 5) Urząd Skarbowy w Śremie, ul. Wojska Polskiego 12, 63-100 Śrem, 6) Urząd Skarbowy w Środzie Wlkp., ul. Harcerska 2, 63-000 Środa Wlkp., 7) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Niepodległości 44, 64-100 Leszno. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 4
Los: LOT-0010
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 5
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Urząd Skarbowy w Grodzisku Wlkp., ul. Chopina 7, 62-065 Grodzisk Wlkp., 2) Urząd Skarbowy w Międzychodzie, ul. Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód, 3) Urząd Skarbowy w Nowym Tomyślu, ul. Kolejowa 38, 64-300 Nowy Tomyśl, 4) Urząd Skarbowy w Szamotułach, ul. Bolesława Chrobrego 17a, 64-500 Szamotuły, 5) Urząd Skarbowy w Wolsztynie, ul. Dworcowa 15, 64-200 Wolsztyn, 6) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Celna 1, 64-300 Nowy Tomyśl. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 5