See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Środki dezynfekcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 1-4, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: SZW/DZP/57/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 1, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako "prawo opcji" jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający w ramach prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do 20% wartości zamówienia podstawowego, o którym mowa w § 7 ust. 1 wzoru/ów umowy/ów.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 2, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 3, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 4, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 4