See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w obszarze neurologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w obszarze neurologii w ramach zadania Doposażenie i modernizacja Oddziału Neurologicznego Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów”.
Interne Kennung: DZ-751-54/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen, 33194110 Infusionspumpen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33182100 Defibrillator, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 1 - Aparat EEG
Beschreibung: Pakiet 1 - Aparat EEG
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 2 - Pompa strzykawkowa z wyposażeniem
Beschreibung: Pakiet 2 - Pompa strzykawkowa z wyposażeniem
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 3 - Wózek pomiarowy
Beschreibung: Pakiet 3 - Wózek pomiarowy
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 4 - Kardiomonitor z przystawką EEG
Beschreibung: Pakiet 4 - Kardiomonitor z przystawką EEG
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 5 - Iluminator naczyniowy
Beschreibung: Pakiet 5 - Iluminator naczyniowy
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 6 – Defibrylator
Beschreibung: Pakiet 6 – Defibrylator
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 7 – Aparat USG
Beschreibung: Pakiet 7 – Aparat USG
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 8 – Elektrostymulacja
Beschreibung: Pakiet 8 – Elektrostymulacja
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 9 – Rejestrator holterowski
Beschreibung: Pakiet 9 – Rejestrator holterowski
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 10 – Rejestrator ciśnieniowy
Beschreibung: Pakiet 10 – Rejestrator ciśnieniowy
Interne Kennung: Pakiet 10