460555-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego dla Gminy Miasta Tychy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Gminy Miasta Tychy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załączniki nr 2, 2A, 2B, 2C i 2D do SWZ. Zamówienie obejmuje: - Zadanie nr 1 – Laptopy z akcesoriami i zestawami monitorów komputerowych; - Zadanie nr 2 – Monitory komputerowe; - Zadanie nr 3 – Komputery stacjonarne PC; - Zadanie nr 4 – Serwery sieciowe NAS; - Zadanie nr 5 – Sprzęt i oprogramowanie do obsługi systemu backupu.
Interne KennungZZP.261.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1_Laptopy z akcesoriami i zestawami monitorów komputerowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZZP.261.30.2025_Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2_Monitory komputerowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ.
Interne KennungZZP.261.30.2025_Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3_Komputery stacjonarne PC
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ.
Interne KennungZZP.261.30.2025_Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4_Serwery sieciowe NAS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ.
Interne KennungZZP.261.30.2025_Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5_Sprzęt i oprogramowanie do obsługi systemu backupu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ.
Interne KennungZZP.261.30.2025_Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233160 Streamer-Laufwerk, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung