2. Verfahren
Verfahren
Titel: Redgereedschap
Beschreibung: Binnen Veiligheidsregio Fryslân wordt er sinds 2017 gewerkt met accu-aangedreven Redgereedschap. Elke tankautospuit is uitgerust met dit Redgereedschap. De accu aangedreven Redgereedschappen hebben de met slang aangedreven Redgereedschappen naar volle tevredenheid vervangen. De Redgereedschapsets worden gelijktijdig met een tankautospuit vervangen. De huidige Overeenkomst is ten einde gekomen. Om de nieuwe tankautospuit te kunnen voorzien van nieuwe accu aangedreven Redgereedschappen is Opdrachtgever voornemens een nieuwe Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. 1
Interne Kennung: 25.EA.14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111200 Brandbekämpfungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 keer 1 jaar