2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licentie op een e-learningomgeving voor de opleidingen en bijscholingen van de Vlaamse Trainersschool (VTS), inclusief de mogelijkheid voor het creëren van tenants voor partners binnen het VTS-samenwerkingsverband
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het ter beschikking stellen, via een licentie- of SaaS-model (Software As A Service), alsook het uitbouwen, implementeren, configureren, onderhouden en ondersteunen van een e-learningplatform voor Sport Vlaanderen in het algemeen en de Afdeling Sportkaderopleiding in het bijzonder. Het e-learningplatform dient een geïntegreerde en beveiligde digitale leeromgeving te vormen voor het beheren, aanbieden en opvolgen van opleidingsinhoud en leertrajecten, met inbegrip van de opslag, ontsluiting en distributie van digitaal cursusmateriaal. Het leerplatform moet toelaten om opleidingen en leerinhouden flexibel te beheren en aan te bieden, rekening houdend met de specifieke werking van de Vlaamse Trainersschool, waaronder het gebruik van verschillende opleidingsstructuren, gebruikersrollen en tenantomgevingen.
Interne Kennung: 2026-SPKAD-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212931 Entwicklung von Schulungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-SPKAD-01 - 1
Beschreibung: De opdracht betreft een geïntegreerde digitale leeromgeving (e-learningplatform) waarbij de verschillende componenten, waaronder de terbeschikkingstelling van het platform (licentie/SaaS), de implementatie, de integratie met bestaande systemen (in het bijzonder de VOTAS-databank), het onderhoud en de ondersteuning, technisch en functioneel nauw met elkaar verbonden zijn. Een opsplitsing in percelen zou een performant en coherent geheel bemoeilijken en kan leiden tot verhoogde complexiteit op het vlak van integratie, verantwoordelijkheid en coördinatie tussen meerdere opdrachtnemers. Dit zou tevens risico’s met zich meebrengen voor de continuïteit, de werking en de beveiliging van het platform. Om deze redenen wordt geopteerd om de opdracht als één geheel in de markt te zetten.
Interne Kennung: 1