2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrotechnisch en Werktuigbouwkundig (E&W) onderhoud vastgoedportefeuille gemeente Nijmegen
Beschreibung: De opdracht betreft het elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud en beheer van de gebouw gebonden installaties (de assets) in de gebouwen (objecten) binnen de vastgoedportefeuille van gemeente Nijmegen. De geraamde opdrachtwaarde per jaar bedraagt € 3,8 mln., verdeeld over 3 percelen, m.b.t. totaal 472 locaties.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - E&W onderhoud Ambtelijk en overig vastgoed
Beschreibung: De opdracht betreft het elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud en beheer van de gebouw gebonden installaties (de assets) in de gebouwen (objecten) binnen de vastgoedportefeuille van gemeente Nijmegen. De geraamde opdrachtwaarde Perceel 1 bedraagt gemiddeld € 1.058.000,- per jaar over totaal 121 locaties. Over de initiële looptijd van 3 jaar, bedraagt de geraamde opdrachtwaarde € 3.174.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties looptijd van de overeenkomst
Los: LOT-0002
Titel: P2 - E&W onderhoud Ambtelijk en overig vastgoed
Beschreibung: De opdracht betreft het elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud en beheer van de gebouw gebonden installaties (de assets) in de gebouwen (objecten) binnen de vastgoedportefeuille van gemeente Nijmegen. De geraamde opdrachtwaarde Perceel 2 bedraagt gemiddeld € 1.785.000,- per jaar over totaal 121 locaties. Over de initiële looptijd van 3 jaar, bedraagt de geraamde opdrachtwaarde € 5.355.000,-
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P4 - E&W onderhoud Strategisch en monumentaal vastgoed
Beschreibung: De opdracht betreft het elektrotechnisch en werktuigbouwkundig onderhoud en beheer van de gebouw gebonden installaties (de assets) in de gebouwen (objecten) binnen de vastgoedportefeuille van gemeente Nijmegen. De geraamde opdrachtwaarde Perceel 4 bedraagt gemiddeld € 1.039.000,- per jaar over totaal 230 locaties. Over de initiële looptijd van 3 jaar, bedraagt de geraamde opdrachtwaarde € 3.117.000,-
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71334000 Mechanical and electrical engineering services
Additional classification (cpv): 45259000 Repair and maintenance of plant, 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3