46068-2026 - Ergebnis
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Systém pro předcertifikační měření EMC a mikrovlnné lékařské zobrazování ve stíněném prostředí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém pro předcertifikační měření EMC a mikrovlnné lékařské zobrazování ve stíněném prostředí
BeschreibungVeřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části. Zadavatel zadává obě části Veřejné zakázky v jednom zadávacím řízení. Dodavatel může podat nabídku na kteroukoliv část této Veřejné zakázky. Dodavatel může dle své volby podat nabídku na jednu nebo obě části Veřejné zakázky. Plnění jednotlivých částí Veřejné zakázky na sebe nenavazují, každá část Veřejné zakázky může být plněna zcela samostatně, nezávisle na zbylé části Veřejné zakázky. Nabídky v rámci každé části budou posuzovány a hodnoceny samostatně. Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka následujících přístrojů, zařízení a SW – viz popis pro jednotlivé části Veřejné zakázky. Část 1 – Stíněná a částečně bezodrazová komora a přístrojové a SW vybavení pro měření EMC Předmětem Části 1 Veřejné zakázky je: (i) dodávka stíněné a částečně bezodrazové komory, jejíž specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace, a (ii) dodávka přístrojového vybavení a rozšíření stávajícího SW vybavení pro měření EMC zahrnující následující: (1) Rozšíření SW pro testování elektromagnetické kompatibility (EMC); (2) Kamera pro imunitní EMC testování; (3) Sonda pole pro kalibraci EMC systému; (4) Anténa pro testování EMC; a (5) Zesilovač/zesilovače pro testování MES elektromagnetické odolnosti. Všechny dílčí součásti předmětu plnění Části 1 Veřejné zakázky uvedené v bodech (i) a (ii) [potažmo (1) až (5)] výše musí být vzájemně kompatibilní. Bližší specifikace předmětu plnění pro Část 1 Veřejné zakázky je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace. Část 2 – Vektorový obvodový analyzátor a příslušenství Předmětem Části 2 Veřejné zakázky je dodávka vektorového obvodového analyzátoru s příslušenstvím, jehož specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace Více viz ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38651000 Fotokameras, 32343000 Verstärker, 32352000 Antennen und Reflektoren, 72268000 Bereitstellung von Software, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelStíněná a částečně bezodrazová komora a přístrojové a SW vybavení pro měření EMC
BeschreibungČást 1 – Stíněná a částečně bezodrazová komora a přístrojové a SW vybavení pro měření EMC Předmětem Části 1 Veřejné zakázky je: (i) dodávka stíněné a částečně bezodrazové komory, jejíž specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace, a (ii) dodávka přístrojového vybavení a rozšíření stávajícího SW vybavení pro měření EMC zahrnující následující: (1) Rozšíření SW pro testování elektromagnetické kompatibility (EMC); (2) Kamera pro imunitní EMC testování; (3) Sonda pole pro kalibraci EMC systému; (4) Anténa pro testování EMC; a (5) Zesilovač/zesilovače pro testování MES elektromagnetické odolnosti. Všechny dílčí součásti předmětu plnění Části 1 Veřejné zakázky uvedené v bodech (i) a (ii) [potažmo (1) až (5)] výše musí být vzájemně kompatibilní. Bližší specifikace předmětu plnění pro Část 1 Veřejné zakázky je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Interne KennungČást 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v případě odstoupení vybraného dodavatele od smlouvy na plnění Veřejné zakázky provést změnu dodavatele, a to postupem dle čl. 12.11 závazných návrhů smluv, které tvoří Přílohy č. 2a a 2b zadávací dokumentace. Více viz ZD.
LosLOT-0002
TitelVektorový obvodový analyzátor a příslušenství
BeschreibungPředmětem Části 2 Veřejné zakázky je dodávka vektorového obvodového analyzátoru s příslušenstvím, jehož specifikace je obsažena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren