See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale brug- en sluisbediening recreatieve vaarwegen Zuid-Oost Groningen en Noord-Drenthe
Beschreibung: De gemeenten Midden-Groningen, Veendam, Stadskanaal, Oldambt, Aa en Hunze, ProRail en de Provincie Groningen onderzoeken de mogelijkheid tot een gezamenlijke aanbesteding voor de (ad-hoc) bediening van beweegbare bruggen en sluizen binnen het regionale recreatieve vaarwegennetwerk. Indicatief betreft de scope: • circa 149 beweegbare bruggen, zowel verkeers- als spoorbruggen; • circa 29 sluizen; • meerdere vaarwegen en beheerders; • bediening afhankelijk van het vaarseizoen (zie tabel).
Interne Kennung: 1679578
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63720000 Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712700 Verkehrsregelung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenten Midden-Groningen, Veendam, Stadskanaal, Oldambt, Aa en Hunze, ProRail en de Provincie Groningen onderzoeken de mogelijkheid tot een gezamenlijke aanbesteding voor de (ad-hoc) bediening van beweegbare bruggen en sluizen binnen het regionale recreatieve vaarwegennetwerk.
Interne Kennung: 1