2. Verfahren
Verfahren
Titel: C-ITS applicaties buitenring, gemeente Apeldoorn, 2023
Beschreibung: Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet te komen tot een overeenkomst met 1 Opdrachtnemer per perceel voor het leveren, implementeren en onderhouden van gecertificeerde C-ITS applicaties. Deze aanbesteding is onderverdeeld in de volgende percelen: 1. 11 C-ITS applicaties Buitenring Noord Laan van Zevenhuizen 2. 5 C-ITS applicaties Buitenring West Laan van Spitsbergen;
Interne Kennung: T56287
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung, 34996100 Ampeln, 35262000 Signalanlagen zur Verkehrssteuerung an Kreuzungen, 48610000 Datenbanksysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Buitenring Noord - Laan van Zevenhuizen
Beschreibung: 11 C-ITS applicaties Buitenring Noord Laan van Zevenhuizen Vraagt in de beoordeling een speciale benadering door de politieke gewenste Groene Golf in 2 richtingen. Van de inschrijvers wordt verwacht dat zij een studie doen naar de uitgevraagde Groene Golven en dit tot uitvoer brengen in een Tijdweg Diagram en simulatie van 3 kruispunten. Voor deze studie en simulatie worden een Cocon- Vissimbestand en netwerkoverzicht geleverd.
Menge: 0
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Buitenring West - Laan van Spitsbergen
Beschreibung: De Laan van Spitsbergen Buitenring West is een belangrijke invalsweg en onderdeel van de Zuid westelijke ring en belangrijk voor het afwikkelen van verkeer van attractieparken en sportevenementen. Onderdeel van de uitvraag is het ontwerpen, realiseren en onderhouden van 5 C-ITS applicaties.