460731-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – SW pro podporu zpracovatelů – Rámcová dohoda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSW pro podporu zpracovatelů – Rámcová dohoda
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na realizaci analýzy a návrhu řešení informačního systému pro automatizaci činnosti zpracovatelů, samotnou realizaci a dodávku informačního systému, poskytování souvisejících služeb technické a provozní podpory, implementačních, konfiguračních, konzultačních služeb a rozvojových služeb a služby předání systému novému Dodavate
Interne KennungPPR-17971/ČJ-2025-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle ustanovení § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na realizaci analýzy a návrhu řešení informačního systému pro automatizaci činnosti zpracovatelů, samotnou realizaci a dodávku informačního systému, poskytování souvisejících služeb technické a provozní podpory, implementačních, konfiguračních, konzultačních služeb a rozvojových služeb a služby předání systému novému Dodavateli
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona, vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, konkrétně navýšení smluvní ceny Plnění B s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku následujícího po roce, v němž uplynou tři (3) roky od účinnosti Dohody, o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok.