2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Gladheidsbestrijding
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één deskundige partij die zorgdraagt voor de tijdige en effectieve gladheidsbestrijding op de aangewezen strooiroutes binnen Rijswijk. Hiermee beoogt de gemeente de bereikbaarheid en doorstroming van het wegennet te garanderen, ook onder extreme winterse omstandigheden. Zie leidraad
Interne Kennung: 26.070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1