46080-2026 - Wettbewerb
Polen – Schrämmaschinen für Kohle oder Stein – Najem dla JSW S.A. KWK "Knurów-Szczygłowice" siedmiu kombajnów chodnikowych o możliwości wykonania wyrobiska w skałach o minimalnej wytrzymałości na ściskanie Rc 90MPa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem dla JSW S.A. KWK "Knurów-Szczygłowice" siedmiu kombajnów chodnikowych o możliwości wykonania wyrobiska w skałach o minimalnej wytrzymałości na ściskanie Rc 90MPa
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung59/P/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
LosLOT-0001